Przepis na wyjątkowy ślub

Pobieracie się? Śmiało! Dajcie wyraz Waszej miłości!

 

- W tak wyjątkowym dniu warto dzielić się miłością. Goście byli zszokowani i zachwyceni. To był strzał w 10! – mówi Ania i Marcin. Para, która wzięła udział w wyjątkowej akcji ślubnej. Ania i Marcin poznali się przez przypadek – samochód Ani miał uszkodzony tłumik, a Marcin pracował w najbliższym warsztacie. Zakochali się i po roku postanowili pobrać.

 

Chcieli, żeby ich ślub był wyjątkowy:

- Wszystko było już gotowe: sala, zaproszenia, suknia, menu. Ale czegoś brakowało do pełni… - opowiada Marcin. – I wtedy trafiliśmy na akcję Ślub Pełen Miłości!

 

Ślub to nie formalność, to święto miłości! Dlatego zapraszamy Was do akcji Ślub Pełen Miłości i pokazania piękna Waszego uczucia.

 

Biorąc udział w akcji, możecie pomóc dzieciom z Akademii Przyszłości lub zainwestować w SZLACHETNĄ PACZKĘ. Dzięki temu Wasza miłość będzie promieniowała na innych.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie:


www.slubpelenmilosci.pl

 

Komu pomożecie?

Akademia Przyszłości ratuje dzieci, którym grozi porażka w szkole i w życiu. Oferuje im unikatowy System Motywatorów Zmiany, w tym indywidualną opiekę tutora. Dzięki Wam, dziecko zdołowane w szkole, może odnieść sukces w życiu!

SZLACHETNA PACZKA łączy biednych i bogatych. Od 15 lat daje potrzebującym impuls do zmiany życia. Biorąc udział w akcji Ślub Pełen Miłości, macie szansę razem z Paczką nieść ludziom radość i nadzieję.