Prowadzący

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek

Lider społeczny, duszpasterz studentów, wolontariuszy i ludzi biznesu w Krakowie. Twórca "Kursu na Miłość", pomysłodwaca, współzałożyciel i prezes stowarzyszenia WIOSNA. Inspirator wielu wartościowych działań prowadzonych przez tę organizację. Znany z ulicznych happeningów i nowatorskich, również multimedialnych kazań. PR-owiec i promotor CSR.

Marta Babik

Teolog i pedagog, absolwentka Papieskiej Akademii Teologicznej i Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Interesuje się problematyką rodzinną ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu komunikacji interpersonalnej. Autorka i realizatorka warsztatów z tego zakresu, szczęśliwa żona, mama trzech synów i córki.

Marek Babik

Doktor i wykładowca wychowania seksualnego w Akademii Ignatianum w Krakowie, absolwent Papieskiej Akademii Teologicznej i Akademii Pedagogicznej, gdzie odbywał studia podyplomowe z zakresu wychowania prorodzinnego. Pasjonuje się badaniem i opisywaniem problematyki wychowania seksualnego. Szczególnie interesują go tzw. obszary trudne, uznawane jako tabu i z tego względu często przemilczane przez rodziców i wychowawców. Autor wielu publikacji z zakresu wychowania. Tata córki i trzech synów.

Anna Korzycka

Lekarz stomatolog, absolwentka Collegium Medicum UJ i Studium Teologii Rodziny Papieskiego Uniwersytetu Teologicznego. Członek Wspólnoty Indywidualności Otwartych. Pasjonuje się tematem rozwoju przez pogłębianie tożsamości płciowej, w tym głównie rozwojem kobiecości. Interesuje ją dziedzina relacji interpersonalnych szczególnie w kontekście budowania związków.

Karol Korzycki

Lekarz specjalizujacy się w ortopedii i chirurgii urazowej. Absolwent Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ, wieloletni trener w Szlachetnej Paczce. Pierwszy przywódca Męskiej Strony Rzeczywistości i współtwórca Kodeksu Honorowego MSR. Chodzi po Alpach, startuje w zawodach rowerowych na orientację oraz w triathlonie.

Urszula Nizio

Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Absolwentka Studium Teologii Rodziny. Z ogromną pasją angażuje się w cztery główne życiowe projekty: własne małżeństwo i rodzinę,.pracę z kobietami - towarzyszenie im w pięknych i trudnych momentach ich życia, Perłę Kobiecości - przestrzeń odrywania i wdrażania w życie kobiecości pożądanej oraz pracę z narzeczonymi. Wierzy w życie małżeńskie i chce pokazywać niesamowity potencjał tej relacji. Za największą życiową przygodę uważa własne małżeństwo. Przygoda nabrała tempa wraz z pojawieniem się dwójki dzieci.

Piotr Nizio

Pracuje w branży informatycznej, odpowiada za sprzedaż i marketing, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, Studium Teologii Rodziny Papieskiego Uniwersytetu Teologicznego oraz posiadacz certyfikatu DM międzynarodowego instytutu marketingu CIM. We Wspólnocie Indywidualności Otwartych od 2009 roku, obecnie odpowiada za PR i komunikacje, lider i członek zarządu Męskiej Strony Rzeczywistości. W wolnym czasie góry i rower. Żonaty od 2012, tata Zuzi od 2014.