Opinie uczestników

Witamy serdecznie!

Chcieliśmy podziękować za wspólne spotkania na katechezach dla narzeczonych oraz na warsztatach. Jesteśmy oboje pod wrażeniem Państwa postawy i ogromnego szacunku dla słuchaczy. Sposób mówienia o sprawach ważnych, który nie opiera się na "moralizowaniu" i przekonywaniu do jedynej słusznej racji otworzył nas na zagadnienia, wobec których mieliśmy spory dystans. Cieszymy się, że mogliśmy w nich uczestniczyć.

A. i P.

Witam serdecznie!

Nie mogłam się oprzeć, żeby do Państwa nie napisać :) Wraz z moim narzeczonym uczestniczyliśmy w kursie przedmałżeńskim w miniony weekend. Chciałam tylko podzielić się zabawną sytuacją... Opowiadał Pan o wspólnej modlitwie małżonków, jak również o tym, jak ta modlitwa wyglądała kiedy przyłączyły się dzieci. Bardzo rozbawiły nas te "jakoimy" i "winowajce"....:)

Ale do czego zmierzam.... Tak się składa, że mieliśmy okazję pomodlić się wspólnie wieczorem, właśnie po kursie w niedzielę... I nasz pierwszy raz był zupełnie nieudany.... Narzeczony wpowiedział mi potem, że to moja wina, bo zaczęłam..."Ojcze nasz" :D i na "winowajcach" się skończyło... Śmialiśmy się tak, że już ze wspólnej modlitwy nic nie wyszło :) Może, też dlatego, że nie było to dla nas łatwe

W 100% zgadzam się ze stwierdzeniem, że "modlitwa jest czymś bardziej intymnym niż sex"...

Dziękujemy za owocny kurs

A. i B.

Bardzo podobały nam się dzisiejsze zajęcia w ramach kursu dla narzeczonych. Chcielibymy wziąć udział w Warsztatach Komunikacji Małżeńskiej 24 lipca. Mamy nadzieję, że są jeszcze miejsca

M. i Z.

Panie Marku,

Jesteśmy po niedawnym Kursie na Miłość, który bardzo się nam podobał. Mówiliście wówczas Państwo o Warsztatach Komunikacji Małżeńskiej przez Was prowadzonych.

Czy możliwe jest zapisanie się jeszcze na te warsztaty? Gdzie się odbywają?

A.